هیچ بحثی نیست که اسپاهای پزشکی می‌توانند با کاهش مشکلات زیبایی شامل خطوط چهره و چین و چروک‌ها، بهبود آکنه و رزاشیا و … تاثیر زیادی در زیباسازی پوست شما داشته باشند. امروزه یکی از آخرین روش‌های غیرتهاجمی جوانسازی پوست هیدرودرم (هیدروفیشیال) است، درمانی که ادعا می‌کند تاثیرگذارترین درمان در این زمینه است. اما این روش در مقایسه با دیگر روش‌های درمانی که امتحان خود را پس داده‌اند چگونه عمل می‌کند؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتایج حاصل از هیدرودرم (هیدروفیشیال) می‌توانید با متخصصین ما در کلینیک تخصصی پوست و موی رخ‌آرا مشورت کنید. 

هیدرودرم (هیدروفیشیال) چیست؟
متخصصان هیدرودرم (هیدروفیشیال) برای انجام این روش از یک دستگاه مخصوص استفاده می‌کنند (دستگاه HydraFacial MD که توسط Edge Systems تولید میشود) و در این روند از چهار روش مشخص در یک جلسه درمانی استفاده می‌کنند.
این درمان چند مرحله‌ای سلول‌های مرده را استخراج کرده و پاک می‌کند و سپس پوست را با استفاده از یک سرم حاوی آنتی‌آکسیدان‌ها، پپتیدها و اسید هیالورونیک جوان‌سازی می‌کند.
از این روش اصولاً برای درمان مشکلات زیر استفاده می‌شود:

  • خطوط صورت و چین و چروک‌
  • لک‌های صورت
  • آفتاب‌سوختگی
  • منافذ باز یا بسته
  • آکنه‌های معمولی
  • پوست چرب

هیدرودرم (هیدروفیشیال) از یک روش مکش مارپیچ استفاده می‌کند که آلودگی‌ها را از بین برده و با باز کردن منافذ سرم را به لایه‌های عمیق آن رسوخ می‌دهد.
این روند درمانی بدون درد که در مطب پزشک انجام می‌شود نتایجی فوری و بلندمدت را برای همه انواع پوست‌ها در بر داشته و دوره نقاهت نیز ندارد. گرچه برخی افراد سفتی و سرخی را برای حدود یک ساعت تجربه می‌کنند اما با پیگیری کردن این درمان خواهید فهمید که عوارض جانبی و خطرات آن در کمترین حالت ممکن است.