هایفوتراپی با دستگاه دابلو

چه کسانی نباید لیزر موی زائد را انجام دهند؟
چه کسانی نباید لیزر موی زائدانجام دهند؟
فوریه 17, 2020
دستگاه الکساندرایت موتوس ax دکا
همه چیز در مورد دستگاه الکساندرایت موتوس ax دکا
فوریه 17, 2020

هایفوتراپی با دستگاه دابلو

هایفوتراپی با دستگاه دابلو

امروزه روشهای زیادی برای لیفت کردن پوست صورت و جوانسازی آن  وجود دارد که هر کدام از نظر ماندگاری دارای زمان متفاوتی می باشند و فواید و عوارض گوناگونی برای بیمار دارند ، یکی از روشهای لیفتینگ پوست صورت که بدون جراحی انجام می گیرد هایفوتراپی می باشد که همه چیز درباره هایفوتراپی با دستگاه دابلو را باید دانست.

لیفت صورت به روشهای جدید بدون جراحی و با استفاده از امواج صورت می گیرد که دیگر بیمار نگران وجود جای بخیه روی پوست خود نخواهد بود.

هایفوتراپی

هایفو تراپی روشی نوین برای لیفت صورت و از بین بردن چروک پوست می باشد که زمان ماندگاری آن بیشتر از سایر روشها می باشد و از امواج و گرمای حاصل از آن برای کلاژن سازی در زیر پوست جهت لیفت پوست استفاده می شود.

دستگاه-جوانسازی-هایفو

دستگاه دابلو

دستگاهی که هایفو تراپی با آن انجام می گیرد دابلو نامیده می شود ، این دستگاه امواج مافوق صوت را در نقطه ای از پوست  که دارای چروک می باشد تمرکز می دهد و انرژی حاصل از این کار باعث لیفت و کشیدن پوست و جوانسازی آن می شود.

ویژگی دستگاه دابلو

هایفو تراپی با دستگاه دابلو این ویژگی را نسبت به سایر روشهای جوانسازی پوست دارد که با استفاده از این روش سطح خارجی پوست کاملا دست نخورده خواهد ماند و انرژی دستگاه باعث آسیب به پوست نخواهد شد و فقط در عمق پوست نفوذ خواهد کرد.

ماندگار بودن هایفوتراپی در پوست به میزان شلی بودن و افتادگی پوست و نوع رژیم هر فرد و سن او بستگی خواهد داشت و به کار گیری این روش باید بعد از مدتی دوباره تکرار شود زیرا هیچ روش جوانسازی پوست ماندگاری دائمی ندارد.

هایفو با دابلو

استفاده از دستگاه دابلو و هایفوتراپی پوست سبب تحریک و  بازسازی کلاژن ها می شود و دوام پوست را بالا می برد همچنین استفاده از این روش در تمام نقاط صورت و گردن ممکن می باشد و حتی برای از بین بردن چروک دور چشم نیز می توان از این دستگاه استفاده نمود و چشم را دچار حساسیت نخواهد کرد.

دستگاه دابلو که پیشرفته ترین دستگاه در جوانسازی پوست می باشد هایفو تراپی و لیفت صورت را با کمترین عارضه ممکن برای بیمار انجام می دهد و اکثر کسانی که از این روش برای جوانسازی پوست استفاده می نمایند رضایت بیشتری نسبت به روشهای دیگر دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *