سوالات متداول

۱- آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟
خیلی از افراد دوست دارند برای لیزر موهای زائد خود اقدام کنند ولی از این می ترسند که لیزر درد زیادی داشته باشد و همین مسئله هم آنها را از رفتن به نزد متخصص باز می دارد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که لیزر موهای زائد در هر یک از بخش های بدنتان چقدر درد دارد؛
ادامه مطلب
2- چرا هزینه لیزر موهای زائد در مراکز با هم متفاوت است ؟
یکی از کارهای که در کلینیک های زیبایی پوست و مو این روزها متقاضیان زیادی دارد، لیزر موهای زائد صورت و بدن است که به کمک آن موهای زائد برای مدتی طولانی و حتی در برخی افراد به صورت دائمی از بین می رود. قیمت لیزر موهای زائد در همه مراکز درمانی یکسان نیست و این امر ممکن است برای برخی افراد عجیب به نظر برسد؛ اما بهتر است بدانید فاکتورهای مختلفی بر روی تعیین قیمت لیزر موهای زائد مؤثر است که باید به آن ها توجه داشته باشید. همیشه گران تر بودن خدمات یک کلینیک پوست و زیبایی نشان دهنده بی انصاف بودن پرسنل آن نیست و باید دید کدام فاکتورها دست به دست هم داده اند تا قیمت ها نسبت به دیگری تغییر کند.
ادامه مطلب
3- قبل از لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید صورت گیرد ؟
رشد موهای زائد در نواحی مختلف بدن همواره یکی از معضلات خانم ها و البته برخی از آقایان بوده است. موهای زائدی دارای رنگ تیره هستند که همین امر رویش غیر طبیعی آن ها را بیشتر نمایان می کند و عمدتا در نواحی چانه، لب فوقانی، نواحی دو طرف صورت، از محل ناف به طرف پایین و فرورفتگی ناحیه کمر قابل مشاهده هستند.
ادامه مطلب
4 - لیزر موهای زائد انواع پوست چگونه است؟
طبقه بندی فیتزپاتریک که توسط یک متخصص‌ پوست ایجاد شده انواع پوست را بر اساس واکنشی که به نور فرابنفش نشان می دهند به 5 دسته تقسیم‌بندی می کند. تکنسین‌های لیزر موهای زائد ازاین طبقه بندی استفاده می کنند تا تشخیص دهند چه کسانی احتمال دارد دچار سوختگی و اسکار پوستی شوند. این موضوع برای پوست‌های نوع 5 از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا استفاده از لیزر اشتباه برای این افراد می تواند باعث اسکار و آسیب‌های پوستی دائمی شود.
ادامه مطلب
5- چه کسانی نباید لیزر موی زائدانجام دهند؟
لیزر نوری تک رنگ و تک طول موج است. در لیزر موهای زائد، عمدتا نور لیزر توسط رنگدانه ملانین که در موها به وفور یافت می شود، جذب شده و سبب تخریب سلول های سازنده مو می شود.هر چقدر مو ضخیم تر و مشکی تر باشد، ملانین بیشتری دارد و نور لیزر را بهتر جذب کرده و راحت تر از بین می رود.کدام افراد برای لیزر موهای زائد مناسب نیستند؟ لیزر موهای زائد برای برخی افراد کاربرد چندانی ندارد و یا ممنوع است. در این مطلب با این گروه از افراد آشنا خواهید شد.
ادامه مطلب